Návleky na tretry

Slevy

Naše prodejna a servis

Naše prodejna a servis

PUNKBIKE STORE - CYKLOSERVISBRNO.CZ

Informace

Výrobci

Návleky na tretry MAX1 černé, vel. 45/46

0000006950

Nové

Voděodolné návleky na tretry MAX1 jsou vyrobené z kvalitního elastického materiálu, který doplňuje zip s voděodolnou úpravou a podlepené švy. S návleky se tak nemusíte bát vyrazit do sychravého počasí a vniknutí vody nehrozí ani po dlouhé době v sedle.

Více informací

1 Položka

Skladem

750 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Voděodolné návleky na tretry MAX1 jsou vyrobené z kvalitního elastického materiálu, který doplňuje zip s voděodolnou úpravou a podlepené švy. S návleky se tak nemusíte bát vyrazit do sychravého počasí a vniknutí vody nehrozí ani po dlouhé době v sedle. Příjemný pocit nohou i v chladném počasí obstará lehká zateplující vrstva materiálu Micro Fleece. Nohy v teple tak budete mít i v teplotách kolem +5 stupňů v závislosti na síle ponožek a individuální teplotní odolnosti.

Ergonomický střih v kombinaci s elastickým materiálem se skvěle přizpůsobí tvaru nohy a nikde neodstává ani netlačí. Pocit pohodlí a komfortu budete mít i po mnoha ujetých kilometrech.

Obléknout, či svlékánout návlek není žádná námaha, ani proces na půl hodiny. Díky dlouhému zipu a přezce na suchý zip ve spodní části, sundáte i navléknete návlek opravdu snadno.

Návleky můžete použít jak na silniční, tak MTB tretry. Odolný materiál na špičce a patě vám umoží pohyb v lehkém terénu, aniž by u návleku došlo k poškození.

• Elastický voděodolný materiál zateplený vrstvou Micro Fleece
• Dlouhý zip a přezka ze suchého zipu pro jednoduché oblékání
• Odolný materiál na špičce a patě pro lepší pohyb v terénu
• Reflexní proužek pro lepší viditelnost za tmy
• Ergonomický, dobře padnoucí tvar
• Univerzální použití silnice/MTB

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: